Pen

Sagiton Blog

Martech, Big Data & Cybersecurity

Zdjęcie nagłówka

Technologia Blockchain Jako Rewolucja W Marketingu?

24 January 2018 | Weronika Masternak | martech

Zdjęcie nagłówkowe artukułu

Żyjemy w czasach, kiedy z każdej strony atakują nas różnego rodzaju informacje. Pośród tego szumu znajdują się reklamy, ogłoszenia, spoty jako część szeroko zakrojonych działań marketingowych. Wydatki na reklamy cyfrowe na całym świecie (obejmujące wiadomości wysyłane drogą komputerową oraz poprzez urządzenia stacjonarne/mobilne) do 2020 roku wyniosą 335 miliardów dolarów. Wydatki te ściśle wiążą się z chęcią wzbudzenia zainteresowania pośród klientów i zdobycia danych na ich temat.

Czytaj dalej >

Czym Są Technologie Marketingowe (MarTech)?

24 January 2018 | Weronika Masternak | martech

Zdjęcie nagłówkowe artukułu

Marketing cały czas ulega transformacji. Na rynku z łatwością można odnaleźć firmy, które interesują się innowacjami jednak w mniejszym stopniu podejmują się ich implementacji. Czym są i co można zyskać dzięki technologiom marketingowym? Jaką rolę odgrywa martech software we współczesnym biznesie?

Czytaj dalej >

Czym Jest Metodologia Lean?

24 January 2018 | Weronika Masternak | lean

Zdjęcie nagłówkowe artukułu

W celu uniknięcia niepotrzebnych i niepożądanych przez rynek przedsięwzięć powstała metodologia Lean w programowaniu. Dzięki niej w szybki sposób można dowiedzieć się, czy planowana inwestycja jest spełnieniem oczekiwań konsumentów, lub należy w niej zmienić. Jak wygląda lean management w praktyce?

Czytaj dalej >

Czym Jest Technologia BIM?

23 January 2018 | Weronika Masternak | bim

Zdjęcie nagłówkowe artukułu

Technologia BIM (Building Information Modeling) dominuje w branży Architecture Engineering Construction. BIM stanowi prawdziwy trend, gdzie przedstawiciele branży budowlano-projektowej mogą stworzyć daną inwestycję w cyfrowym świecie i przeprowadzić ją od koncepcji do rzeczywistego użytku.

Czytaj dalej >

Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie!